Instytut Leczenia Zeza

Z wielką satysfakcją informujemy, że 15 lutego 2013 Centrum Leczenia Zeza - dr Beata Kaczmarek zmienia nazwę na Instytut Leczenia Zeza, jednocześnie przenosząc swoją siedzibę do nowej lokalizacji na ul. Twardowskiego 37 w Krakowie. Zmiany są podyktowane dynamicznym rozwojem ośrodka oraz stałym dążeniem do podnoszenia jakości usług.

Od 2009 roku nieprzerwanie prowadziliśmy badania satysfakcji naszych Pacjentów. Bardzo uważnie wsłuchiwaliśmy się w ich opinie, przeanalizowaliśmy tysiące ankiet, które wypełniali, a zawarte w nich niezliczone podpowiedzi, pomysły i uwagi doprowadziły nas do powstania koncepcji zaprojektowania zupełnie nowego ośrodka, który sprosta ich wymaganiom.

Najważniejszą zmianą jest nowy adres. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo wielu Pacjentów dociera do nas z najodleglejszych zakątków Polski i Europy, toteż podstawowym wyzwaniem było znalezienie takiej lokalizacji, która w jeszcze lepszym stopniu zapewni dogodny dojazd, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską z Dworca Kolejowego oraz Dworca Autobusowego. (Dla wszystkich tych, którzy po raz pierwszy wybierają się do nowego Instytutu, przygotowaliśmy szczegółowe wskazówki).

Projekt architektoniczny wnętrza

Projekt architektoniczny Instytutu Leczenia Zeza został przygotowany przez pracownię architektoniczną KUMstudio, pod indywidualne wytyczne i założenia, z dużym naciskiem na unikatowe rozwiązania, spełniające wymagania kliniki o najwyższej jakości i standardzie usług.

Wnętrze

Głównym założeniem dla projektu Instytutu Leczenia Zeza było dostosowanie go do potrzeb najmłodszych pacjentów. Stąd we wnętrzu mnogość wykończenia ścian i podłóg na obło; unikanie detali ostrych oraz materiałów szklanych i metalowych; wykończenie detali oraz fragmentów meblarskich w kształtach organicznych, zaokrągleniach, w materiałach miękkich przyjaznych w dotyku; kolorystyka ponadstandardowo bogata, różnorodna, optymistyczna i przyjazna. Tym samym duch Instytutu Leczenia Zeza znacząco odbiega od stresującej i przytłaczającej estetyki szpitalnej.

Wnętrze zostało opracowane i zrealizowane w całości przez pracownię architektoniczną KUMstudio.

KUMstudio
T. 606 387 035
E. biuro@kumstudio.com
www.kumstudio.com

Autorem projektu budynku jest architekt Jarosław Wilk, www.indygodesign.com.pl

↑ Do góry

Regulamin rejestracji | Polityka prywatności