Okulistyka dziecięca

Okulista dziecięcy dr Beata Kaczmarek

Zapraszamy na wizytę okulistyczną gdy:


Studia przypadków

Dzięki współpracy z Children's Eye Foundation (Fundacji Na Rzecz Leczenia Wzroku Dzieci), opublikowaliśmy serię stworzonych przez nich filmów edukacyjnych.


Warto także zapoznać się z artykułem: Czy jest sens badać okulistycznie małe dziecko?


Recenzja zamieszczona w Gazecie Wyborczej.

Gazeta Wyborcza, Sobota 16 października 2010.

„Miejsca przyjazne maluchom”

81 pozycji liczy tegoroczna lista miejsc przyjaznych dzieciom. Certyfikatem i nalepką "Kraków przyjazny maluchom" będą mogli pochwalić się tylko najlepsi.

Do akcji zgłosiło się 110 miejsc, ale nie wszystkie pozytywnie przesły weryfikację rodzicielsko-dziecięcego jury. Stawialiśmy na jakość, więc odpadły miejsca przyjazne tylko pozornie. Takie, w których brakuje dobrze wyposażonych kącików malucha, ciekawej oferty dla dzieci, przewijaków czy krzesełek do karmienia.

Dzisiaj przedstawiamy tegorocznych laureatów. Do wszystkich tych miejsc można wybrać się nawet z kilkumiesięcznym maluchem. Przypominamy jednak, że nasz certyfikat nie jest dany raz na zawsze. Jeśli zdarzą się jakieś niedociągnięcia, prosimy o e-maile (maluchy@krakow.agora.pl) – będziemy interweniować.

Instytut Leczenia Zeza
ul. Twardowskiego 37, Kraków

Osobna poczekalnia dla dzieci wyposażona w kolorowe mebelki, pluszaki, kolorowanki, kredki, książeczki, bloki rysunkowe, układanki, puzzle, edukacyjne mapy, stolik i krzesełka. Wnętrze gabinetu jest kolorwe, personel nie używa białych fartuchów. Na życzenie rodziców pracownicy podgrzewają jedzenie dla niemowląt. Instytut dysponuje nowoczesnym sprzętem przystosowanym do badania dzieci (nowoczesna papuga-latarka, która wydaje dźwięki). W łazience są specjalne stopnie ułatwiające dzieciom korzystanie z toalety i umywalki. Przewijak dla niemowląt. Do gabinetu prowadzi podjazd dla wózków. Po badaniu dzieci są nagradzane zabwakami i naklejkami.

Certyfikat „Miejsce Przyjazne Maluchom” 2013

Certyfikat 2013

Certyfikat „Miejsce Przyjazne Maluchom” 2011

Certyfikat 2011

Certyfikat „Miejsce Przyjazne Maluchom” 2010

Certyfikat

↑ Do góry

Projekt: Kunicki DESIGN